Kaspersy Internet Security 7.0.1.125 Türkce Orjinal + KEY / diger kaspersky lar gibi yama lı degil orjinal yapısından turkcedir

Aşağa gitmek

Kaspersy Internet Security 7.0.1.125 Türkce Orjinal + KEY / diger kaspersky lar gibi yama lı degil orjinal yapısından turkcedir

Mesaj tarafından 001hacker Bir Paz Mart 09, 2008 7:03 pm

arkadaslar sakın karıstırmayın diger kaspersky lar gibi yamaı degil orjinal yapısından turkcedir ayrı bir yama kurmanıza gerek yok turkcesi tamamen kaspersky lab a aittir şahıs yapımı degildir diger konularla karışmasın pls.Kaspersky® Internet Security 7.0 size Kaspersky Anti-Virus ile aynı korumayı sağlar. Ancak bu korumanın yanında size başka avantajlar da sunar. Ebeveyn kontrolü, Kişisel bir güvenlik duvarı(FireWall), anti-spam filtresi ve özel kontrolleri bu avantajlara örnek olarak sunabiliriz.


Ürün özellikleri:

Tüm internet girişlerini güvenli hale getirir.
3 adımda antivirüs koruması sunar.

Saat başı otomatik veritabanı güncellemeleri

İlk davranış analiz sistemi ile belirlenemeyen girişlerin davranışlarına göre zararını tespit etme yeteneği ile her daim koruma
Eğer bir yazılımın davranışları sisteme zarar vermeye başlar ise anında olaya el atıp size durumu bildirir ve sizin isteğiniz doğrultusunda bu yazılımı durdurur onarır veya siler Yeni!

Gerçek zamanlı email internet trafiği ve dosya taramaları. IDS / IPS sistemli güvenlik duvarı. Geliştirildi!
Zararlı dosyalardan sistemi korur. Yeni!
Ebeveyn kontrolü. Yeni!
Spam'lere karşı koruma.
Otomatik veritabanı güncellemeleri.
Kaspersky Internet Security 7.0 sürümü yenilikleri:
Virüs, truva atları ve solucanlara karşı koruma
Spyware ve adware'lere karşı koruma
Tüm keylogger tiplerine karşı koruma Geliştirildi!
Rootkits yani tüm sistem donanımını tespit eder ve korur Geliştirildi!
ICQ, Yahoo!, Google Talk, Windows Live Messenger gibi bir çok hazır mesaj yazılımını ve bu yazılımlar ile bağlantılı olan tüm donanımları da virüslerden korur
Bilgisayarınızdaki istenmeyen tüm değişiklikleri geri çevirir
Sisteme girdiklerinde antivirüs programlarını devre dışı bırakan virüslere karşı kendini korur
Sistem kurtarma disketi için araçlar barındırır
Ücretsiz teknik destek sağlar


İnterneti güvenli kullanın:
Güvenli sörf: Web sitelerini ve potansiyel zararlı siteleri engelleyerek web tabanlı sisteme zarar verebilecek yazılımlardan sistemi korur. Opsiyonel olarak Pop up pencereleri, reklamları özellikler virüs yazan kişilerin reklamlarını ve trojan yükleyen reklamları engeller.


Gizli kontrol: Çokça zararlı program vardır ki internet kullanıcısının oturduğu yerden tutun ID'sine kişisel şifrelerine çevrimiçi banka hesap numaraları ve şifrelerine ödeme sistemlerine email hesaplarına ve bunun gibi Windows kaydı altındaki bir çok kişisel bölgeye ulaşmayı amaçlar. Kaspersky Internet Security 7.0 bu girişleri görür ve anında engelleyerek kişisel bilgilerinizin dışarıya sızmasına engel olarak sizi bir çok beladan korur.

Phishing'e karşı koruma: Kaspersky Internet Security 7.0 sizi avlamak isteyen kredi kartı avcılarının maillerine karşı sizi korur. Ve bu avcıların (phisher) dolandıkları sosyal networklere karşı size uyarı gönderir. Bu sayede siz de hiç bir şekilde hiç bir kişisel şifrenizi veya hesap numaranızı paylaşmazsınız.

Ebeveyn kontrolü: Aileler artık çocuklarını karalisteye aldıkları siteleriden uzak tutabilecekler. Bilinmeyen site girişlerini engelleyici yapısı ile aileler çocuklarını uyuşturucu, porno ve benzeri rahatsızlık uyandırıcı içerik barındıran sitelerden uzak tutabilecekler. Bu listeyi her ebeveyn çocuklarının internette zamanını doğru değerlendirebilmesi amacı ile özelleştirebilir ve yasaklı listeyi biraz daha kabartabilir. Bu sayede interneti yararlı bir şekilde kullanmayı bilen bilinçli bireyler yetişebilir.


Anti-virus koruması ve daha fazlası:Günümüzün tüm internet saldırılarına karşı koruma: Kaspersky Laboratuvarlarının 3 adımlık koruma teknolojisi sayesinde tüm internet girişlerine karşı yani: virüs, truva atı, solucan, keylogger, rootkits ve diğer zararlı girişlere karşı koruma sağlamış olursunuz. Yani artık spyware, adware, pornware, crimeware veya günümüz başka suçlu içeriğinden korunmuş olursunuz.

Güvenlik duvarı: Yaratılmış olan bu güvenlik duvarı ile yeni jenerasyon koruma sistemi veri sızmalarına karşı oldukça güvenli bir koruma sağlıyor. Popüler uygulamalar, network uygulamaları ve internet aktivitelerinizi IDS / IPS kullanarak hackerlara karşı koruyabilirsiniz. Gizli modda ise güvenli bir biçimde internette sörf yapabilirsiniz. Bu sayede hacker saldırılarına karşı açık hedef haline gelmezsiniz.

Anti-spam koruması: Anti-Spam modülü filtreleme metodu ile çalışmaktadır. Sizi beyaz ve kara listeye alınan kişilere filtreleme yaparak korur. Grafiksel spam analiz sistemi ile her türlü spam'ı belirler ve size belirtir.

Kendi koruması: Bugünün virüs yaratıcıları artık bir bilgisayara virüs gönderdiklerinde bu virüslerin öncelikle savunma sistemlerini engellemelerini sağlamak için ellerinden gelen herşeyi yapıyorlar. Ancak Kaspersky Anti-Virus 7.0 bu engellemelere aldırış etmeden çalışmaya devam eder ve giriş yapan virüsü bulup yokeder.

Sistemi ve verilerinizi yeniler:
Kötü niyetli programların değişikliklerini algılama: Kaspersky Anti-Virus 7.0 sistemi izler ve uygulamalara yapılan şüpheli girişleri tespit eder. Bir zararlı yazılım tespit edildiği anda Önce bloke edilir ardından tüm yaptığı değişiklikleri geri değiştirir. Bu sayede orjinal veri bilgileriniz korunmuş olur.

Disk kurtarma: Bir kurtarma diski yaratarak sisteminize gelebilecek tüm hasarları telafi etmek için hazırda bekler. Hızlı ve kolay kullanım sistemi ile eğer bir virüs sisteme girmiş ise bu kurtarma diski sayeside anında müdahale edebilir ve sisteminizi zarar almadan kurtarırsınız.


Sistem gereksinimleri:

Intel Pentium 300 MHz veya daha yüksek versiyonu 128 MB of RAM için Önerilen Operatör Sistemleri:

Microsoft Windows 2000 Professional
(Service Pack 4 veya daha yüksek)
Microsoft Windows XP Home Edition
(Service Pack 2 veya daha yüksek)
Microsoft Windows XP Professional
(Service Pack 2 veya daha yüksek)
Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
Intel Pentium 800 MHz veya daha yüksek versiyonu 512 MB of RAM için Önerilen Operatör Sistemleri:
Microsoft Windows Vista Home Basic
(32 veya 64-bit)
Microsoft Windows Vista Home Premium
(32 veya 64-bit)
Microsoft Windows Vista Business
(32 veya 64-bit)
Microsoft Windows Vista Enterprise
(32 veya 64-bit)
Microsoft Windows Vista Ultimate
(32 veya 64-bit)
Genel gereksinimler:

50 MB boş yer

Ürün aktivasyonu ve güncellemeleri için internet bağlantısı
Microsoft Internet Explorer 5.5 veya daha yüksek sürüm

Microsoft Windows Installer 2.0

Program Download
rapidshare.com/files/84744307...tur_Alinti.rar

Key dowload
rapidshare.com/files/84744324...l-Cal_s_yo.rar

avatar
001hacker
KATILIMCI ÜYE
KATILIMCI ÜYE

Mesaj Sayısı : 79
Aktiflik Puanı : 12
Kayıt tarihi : 16/02/08

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz