Nergizlik Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yod'm 3D ile Masaüstünüzü Özelleştirin 4 farklı masaüstünü birarada kullanın

Yod'm 3D ile Masaüstünüzü Özelleştirin 4 farklı masaüstünü birarada kullanın Empty Yod'm 3D ile Masaüstünüzü Özelleştirin 4 farklı masaüstünü birarada kullanın

Mesaj tarafından Admin C.tesi Nis. 05, 2008 9:17 am

Programın adı Yod'm 3D
Yod'm 3D ile masaüstünüzü ilginç bir hale getirin.

Yod'm 3D ile Masaüstünüzü Özelleştirin 4 farklı masaüstünü birarada kullanın 546347619fababe94ecf7
Yod'm 3D açtığınız pencereleri ilginç bir şekilde gösteren, ücretsiz bir masaüstü düzenleyecesidir. Bu programla masaüstünüz bir zar gibi hareket eder. Böylece zarın her yanı ayrı bir masaüstü gibi davranır.

Programın kullanımı çok basit,kurulum bile yapmıyorsunuz.Programı rardan çıkarın daha sonra türkçe dilini seçin ve programı açıp size özel ayarları seçip tamam diyin.Benim kısayolum Ctel+Shift+Sağ-Sol ok tuşları
4 farklı masaüstü hazırlayabilirsiniz programı açıp tamam diyince belirlediğiniz kısayol ise bir yandaki masaüstüne gelip kısayol tuşlarını bırakın
Daha sonra bu masaüstünün arkaplanını değiştirebilirsiniz,burada açtığınız klasörler,internet sayfaları vs bu bölümde kalır,aynı işlemi 4 bölüm için tekrar edebilirsiniz fakat 2 tanesi yeterli olur bence
Programı karıştırdıkça öğrenirsiniz,programı kapatmak için tekrar açınız ve çıkı tıklayınız böylece eski ayarlara dönersiniz,değiştirdiğiniz masaüstü duvar kağıtları kendini kaydediyor böyleye her zaman uğraşmak zorundada kalmazsınız
Bu yazıyı alıntı falanda yapmadım bizzat kendi görüşlerimi yazdım,denemenizde yarar var belki hoşunuza gider
Boyut: 2.3 mb
Yod'm 3D ile Masaüstünüzü Özelleştirin 4 farklı masaüstünü birarada kullanın Download
Admin
Admin
Admin

Aktiflik Puanı : 10220

https://nergizlik.yetkin-forum.com